Про нас

Одне із найважливіших завдань для КП «ЦЕС» є широке впровадження в управлінський процес інформаційних технологій.
Для прийняття рішень щодо розвитку території, формування та реалізації стратегії її розвитку, а також для оцінки ефективності цього розвитку органи влади потребують регулярну, достовірну і структуровану інформацію. Саме для забезпечення побудови інформаційного суспільства та регіонального фрагменту «Електронного уряду», створення умов для підвищення рівня розвитку області на основі впровадження сучасних інформаційних технологій, забезпечення інформаційних потреб населення області створено в 2006 році обласне комунальне підприємство «Центр електронного самоврядування».

З 2018 року підприємство виділило для себе три стратегічні цілі для спрямуванняя своєї діяльності

ІТ КОНСАЛТІНГ

ІТ консалтинг це діяльність, пов’язана з підтримкою бізнес процесів в сфері інформаційних технологій. Іншими словами , ІТ консалтинг – це консультації , які можуть надаватись підприємством у сфері комп’ютерного і телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення. За допомогою ІТ консалтингу за звичай визначають ефективність використання ІТ сфери підприємства або впроваджують нові системи в ІТ сферу.
Основні напрями в яких підприємство зможе надавати консалтингові послуги це:
Розробка напряму розвитку іт-інфраструктури
Проведення аудиту іт-інфраструктури
Результат аудиту ІТ-інфраструктури буде відображати поточний стан технічної оснащенності підприємства замовника.
Консалтинг з технічних питань
У практиці роботи ІТ- служб нерідко виникають ситуації , коли власних ресурсів не вистачає для того , щоб вирішити якусь технічну проблему. Іноді можуть бути корисні «свіжий погляд» на існуючу інформаційну систему та рекомендації щодо її модернізації . Часто необхідно провести аналіз існуючих рішень тієї чи іншої задачі і вибрати серед них оптимальне . У всіх цих випадках CIO може прийняти рішення про залучення зовнішніх технічних консультантів.

ІТ КЛАСТЕР ХЕРСОНЩИНИ

ІТ кластер — добровільне об’єднання ІТ і споріднених підприємств, які з метою підвищення конкурентоспроможності послуг взаємодіють із науковими і освітніми установами та органами місцевої влади.

Виступити ініціатором створення ІТ кластера в Херсонській області та об’єднати підприємства ІТ та інших суміжних галузей у єдину систему.

РОЗУМНИЙ РЕГІОН

«Розумний регіон» це не що інше як комплекс окремих але взаємоінтегрованих веб-сервісів та систем, що є засобом для впровадження автоматизації в різні галузі життєдіяльності громади, міста та області.
Нами пропонуються до впровадження сервіси:

  • Система управління з енергоменеджменту та система енергомоніторингу
  • Cистема управління інвестиціями та інвестиційними проектами «Інвестиційний портал»;
  • «Бюджет участі»;
  • Створення єдиної інформаційної системи «smart-портал» або веб-сайту громади;
  • «Єдиний кабінет мешканця»;
  • Система «Реєстр земель та об’єктів комунальної власності»;
  • Система «Прозорий бюджет»;

Проте, рух до поставлених цілей не означає що ми залишимо розробку та підтримку сайтів. За 12 років роботи підприємство показало, що може робити це якісно та на високому рівні.