Послуги

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА САЙТУ

Сайт – це дуже складний механізм, побудований з використанням сукупності різних технологій. Робота сайту може призупинитися або порушитися в будь-який момент по ряду причин, але найнеприємніше – ресурс може бути втрачено назавжди. З огляду на те скільки коштів і сил було витрачено на створення, а пізніше і на розвиток сайту, зупинка його роботи і вже тим більше його безповоротна втрата неприйнятні для власника.

Технічна підтримка сайту це повний контроль за роботою ресурсу і оперативне виправлення помилок, що впливають на коректність його роботи. Для внесення своєчасної оплати здійснюється моніторинг за закінченням послуги реєстрації доменного імені та надання хостингу. Функція з ведення переговорів від імені клієнта з компанією що надає послугу хостингу, для вирішення різних технічних питань стосовно ресурсу також входить в рамки послуги технічної підтримки сайту.

РОЗРОБКА САЙТУ

Якщо Ви плануєте створювати сайт — ми допоможемо Вам з нуля розібратися у цьому процесі, створимо сайт та за потреби будемо його в подальшому адмініструвати.
Робота над сайтом починається із обрання доменного імені. Якщо доменне ім’я, яке Ви придумали для свого сайту — вільне, то можна переходити до наступного етапу — замовлення хостингу.

ІНФОРМЦІЙНА ПІДТРИМКА САЙТУ

В рамках даної послуги здійснюється оновлення текстової та графічної інформації на сайті, це необхідно для підтримки інформаційних розділів сайту в актуальному стані. Наші фахівці грамотно зверстають, а потім розмістять новини і статті, а також наповнять текстами нові розділи сайту, оптимізують і додадуть зображення, банери, відео-матеріали, внесуть нові товарні пропозиції в каталог інтернет-магазину.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ВІРУСІВ

Досвід показує, що будь-який сайт може бути схильний до зараження вірусом. Особливо вразливі сайти написані на базі популярних CMS. Часто зараження сайту передує витік паролів з локального комп’ютера, спеціалізовані шкідливі програми збирають і передають конфіденційні дані своїм власникам. Зараження сайту вірусом може привести до різних неприємних наслідків – від повного блокування роботи сайту, до розміщення на ньому різного

ОПЕРАТИВНЕ УСУНЕННЯ ПОМИЛОК

Помилки і збої в роботі сайту можуть виникати з різних причин. Зараження сайту вірусом, злом зловмисником або банальне зависання віртуального сервера. Наша компанія намагається надати своїм клієнтам максимально швидкий сервіс за рішенням виниклих технічних проблем. Ми також повністю беремо на себе функцію спілкування з менеджерами хостинг-компанії від імені власника сайту, для вирішення проблем пов’язаних з наданням послуг хостингу, що безпосередньо впливають на працездатність ресурсу.

СТВОРЕННЯ РЕЗЕРВНИХ КОПІЙ РЕСУРСУ

Це один з найефективніших способів зберегти сайт і його інформаційне наповнення. Копіювання сайту, як правило, відбувається в два етапи: 1. копіюються файли; 2. копіюється база даних. Все це буде міститься в архіві і зберігатися у нас. Процедура може повторюватися з певною періодичністю. За запитом ми надамо копію сайту власнику, а при необхідності відновимо копію на сервері.