Вартість послуг - КП "ЦЕС"

Вартість послуг

 Створення сайту

 

 

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТУ

Супровід сайту,пакет «Мінімальний» Від  1500 грн./місяц   Не дороге супроводження сайту – ми підтримаємо Вашу присутність в Інтернет (безпека сайту, налаштування поштових скриньок, додавання зміна інформації на сайті)
Супровід сайту, пакет «Оптимальний» Від 3 000 грн./місяц Все основне, що потрібно для функціонування і розвитку вашого ресурсу в Інтерент (ми забезпечуємо постійну і безпроблемну роботу сайту і пошти, проконтролюємо збереження всіх необхідних даних, здійснемо управління всіма необхідними веб-службами, адміністрування веб-ресурсу і наповнення його контентом)
Комплесне обслуговування сайту в пакеті  «Все включено» 5 000 грн./місяц Візьмемо на себе повний клопіт – на додачу до перших двох пунктів ми здійснемо дизайнерську підтримку, що включає в себе роботу з фото і роботу з графічним дизайном; проводимо роботи, спрямовані на розвиток веб-ресурсу: оцінюємо необхідність інновацій і розробляємо їх, складаємо весь пакет необхідної проектної документації та впроваджуємо.
Доопрацювання сайту, Вдосконалення, Оптимізація 300 грн./год Будь які разові роботи з сайтом , за домовленістю, вдосконалення , виправлення помилок і т.д.
Послуги php програміста 600 грн./год Вам потрібно розробити новий функціонал під Ваші потреби? Виконаємо.
Відновлення сайту з резервної копіїї в Херсоні Від  1000 грн./год Допоможемо відновити сайт з Вашої резервної копії. Ви надаєте нам всю наявну інформацію а ми будемо намагатись зробити диво..
Допоможемо вилікувати сайт від вірусів і сторонніх кодів від 4 000 грн. Допоможемо вилікувати сайт від вірусу, відновити його працездатність, закрити дірки, підвищити безпеку
Реєстрація сайту в пошукових системах від 200 грн. Зареєструємо аналітики Вашого сайту в пошукових системі Google
Просування сайту по регіону від 6 000 грн./міс Виведемо Вас в Том по регіону. Ціна вказана за місяць роботи, договір укладається на 6 місяців, до 30 ключових запитів
Просування сайту по Україні Від 10 000 грн./міс Ціна вказана за місяць роботи, договір укладається на 6 місяців, до 30 ключових запитів
Формування семантичного ядра Від  1 000 грн. Сформуємо семантичне ядро для просування або ведення контекстної реклами.
Розміщення крауд (crowd) посилань 30 грн./посилання Розміщення крауд посилань на форумах, коментування статей.
Реєстрація компанії в сайтах каталогах 50 грн./сайт Ручна реєстрація компанії в сайтах каталогах
 ІНТЕГРАЦІЯ З СЕРВІСАМИ  (API)
Підключення SMS шлюзу Від  1 000 грн. Можливість інтеграції та розсилки SMS на мобільні номери ваших клієнтів і співробітників.
Інтеграція з MangoOffice Від  3 000 грн. Підключення складкою системи MangoOffice
Підключення Email розсилки Від  3 000 грн. Інтеграція з сервісом розсилки SendPulse, документація і можливості тут https://sendpulse.com/ru/integrations/api
 АУДИТ
Пошуковий аудит сайту (базовий) 3 000 грн. Сформуємо загальні рекомендації для Вашого сайту по поліпшенню позицій у видачі пошукових системах. Термін аналізу 2-4 дні.
Аудит по юзабіліті (зручності) Від  4 000 грн. Аудит спрямований на те, щоб сайт більш ефективно відпрацьовував вхідний трафік, на використання внутрішніх резервів сайту з метою утримання цільової аудиторії і підвищення продажів. Термін проведення аудиту 5 днів, чек-лист.
SEO аудит повний Від  5 000 грн. Аудит технічних налаштувань сайту, внутрішньої оптимізації і контенту, і зовнішніх посилань. Знайдемо, що заважає проекту рости, опишемо проблеми і як їх вирішити. Ціна залежить від кількості сторінок. Термін проведення 5 днів, чек-лист
Комплексний аудит Від  10 000 грн. Це глибокий ручної аналіз не тільки сайту, але і самого бізнесу по 200+ параметрам: маркетинг і конкуренти, внутрішня і зовнішня оптимізація сайту, семантика, юзабіліті, технічний стан і контент. Термін проведення 10-14 днів, чек-лист.
Аналіз швидкості сайту (прискорення сайту) 800 грн. Сформуємо рекомендації щодо прискорення завантаження Вашого сайту. При необхідності прискоримо завантаження.
Перевірка верстки сайту 200 грн./шаблон Перевірка і аудит верстки сайту, його коректності та рекомендації щодо поліпшення HTML коду.
АБ тестування сайту Від  2 000 грн. Проведемо АБ тестування сайту і аналіз ефективності рекламних компаній для підвищення конверсій і збільшення продажів, і зменшення витрат на витрати по рекламним компанії.
Аудит PHP коду Від  600 грн. Проведемо аудит і аналіз вашого PHP коду на швидкість роботи, безпеку та коректність написання, аудит дозволить перевірити кваліфікацію Вашого фахівця, видамо рекомендації, оцінимо якість коду.
Аудит і аналіз бази даних MYSQL Від  600 грн. Виконаємо аудит бази даних MYSQL (при необхідності оптимізуємо) оцінимо якість проектування, наявність індексів, перевірку типів, зв’язків, зазвичай потрібно для оптимізації швидкості роботи БД.
 АНТИПЛАГІАТ І ЗАХИСТ САЙТУ
Захист Email від спаму Від  100 грн. Захист ваших адрес на сайті від збору роботами для розсилки спаму
Захист від спаму з форм (Капча) Від  400 грн. Захист від спаму приходять з форм на вашому сайті (для форм зворотного зв’язку, форми замовлення і т.д.)
Захист від копіювання скриптів на сайті Від  300 грн. Захист копіювання скриптів
Комплексний захист від копіювання Від  2 000 грн./модуль Захист від копіювання: текстів, фотографій, відео, скриптів
Доп. захист сайту від злому Від 400 грн./модуль Додатковий захист сайту від злому.
ПОСЛУГИ ДИЗАЙНЕРА 
Намалювати карту сайту Від  600 грн.
Складний коллаж від 400 грн.
Дизайн повноцінного логотипу   (до 4 варіантів) Від  1 500 грн.
Дизайн простого логотипу (1 варіант) Від  700 грн.
Дизайн сайту на основі готових рішень (1 варіант) Від  2000 грн. Розробка зовнішнього вигляду сайту.
Дизайн основного макета сайту  (1-2 варіанти) Від  4 500 грн. Розробка зовнішнього вигляду сайту.
Зображення внутрішніх сторінок сайту Від  500 грн.
ПОСЛУГИ ВЕРСТАЛЬНИКА
Верстка дизайн макетів Від  500 грн. За 1 сторінку
Мобільна адаптація сайту Ві д 2 000 грн. Адаптація сайту під мобільні пристрої і різні дозволи
Верстка landing page (фіксована) Від  3 000 грн. За 1 Лендінг, ціна залежить від складності landing page, і його довжини.
Адаптивна верстка landing page Від  4 500 грн. За 1 Лендінг, ціна залежить від складності Лендінгем, і кількості верстався блоків.
ПРИЄМНІ ДРІБНИЦІ 
Додавання спец-ефектів на сайт Від  1 000 грн. Пожвавлення сайту анімацією, ефектами і іншими динамічними анімаціями .
Створення FAVICON (іконка сайту) Від  200 грн. Створення іконки сайту (до 3х варіантів)
Зробити заглушку для сайту Від 600 грн. Створення тимчасової заглушки для сайту в разі його поломки, відсутність або якщо він знаходитися в розробці
слайдер Від  400 грн./модуль Яскравий, що привертає увагу графічний елемент, що дозволяє виводити зображення сторінок рекламних банерів або текстових блоків у вигляді змінюваних слайдів.
Кнопка наверх Від  100 грн. Кнопочка наверх – переносить відвідувача на верх сторінки. Як у нас на сайті в правому нижньому кутку.
Рухомий рядок Від  100 грн./модуль Для показу коротких новин або рекламних акції компанії.
Стиснення сайту (прискорення завантаження) Від  1000 грн.
СТАТИСТИКА НА САЙТ
Налагодження та установка цілей для лічильників Від  200 грн. Установка до 5-ти цілей, кожна наступна по 30 грн.
Підключення лічильників Google Від  300 грн.
ПОШТА
Поштовий сервіс для домену 800 грн./міс Пошта з адресою вашого домену, до 5ти поштових скриньок (до 100 мб на скриньку)
Додаткове місце для скриньки 50 грн./шт./міс Додавання додаткової поштової скриньки
ДОМЕН І ХОСТИНГ
Підбір та реєстрація домену  (адреси сайту) Від  200 грн. Простий підбір вільного доменного імені за Вашими побажаннями та реєстрація його на Вас.
Переїзд на новий хостинг Від  400 грн. Переїзд сайта з одного хостингу на інший.
Переїзд на новий домен Від 500 грн. Переїзд сайту з одного домену на інший. + 20 грн. за піддомен.
Налаштування сервера VPS Від  3 000 грн. Налаштування VDS або VPS сервера (PHP, MySQL, Apache, nginx, cron, clamav, iptable і т.д.)
Хостинг сайту Від  150 грн./месіц Характеристики залежать від тарифного плану.
Хостинг на нашому сервері 300 грн./месіц Підтримка, оновлення серверного ПО, резервне копіювання, панель ISP Manager 5, 2 GB місця, 1 домен, 2 FTP користувача, до 10 поштових скриньок.
Резервне копіювання сайту 400 грн./сайт Створення повної поточної копії сайту, буде потрібно в разі зараження вірусом або при зломі. Допоможе заощадити купу нервів, і кошти вкладені в сайт.
МОНІТОРИНГ
Моніторинг доступності сайту Від  600 грн./месіц Цілодобовий моніторинг і формування статистики по доступності сайту, надання звіту 1 раз на місяць.
Формування звіту позицій сайту за запитами 2 грн./запит Надання звіту по позиціях сайту за запитами в пошукових системі Google. Ціна вказана за один запит в одній пошуковій системі.